- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
MirusAmisz
19
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
FcPortoFan1999
0
Przepiękny dropshot.Szkoda że tak mało go używa dzisiaj.
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
11
⠀Alez oni mi imponuja - wymiana pokoleniowa w najlepiej zarzadzanym klubie swiata
▇ Philipp Lahm zamieniony na Joshuą Kimmicha⠀
▇ Bastian Schweinsteiger zamieniony na Goretzke ⠀
▇ Arjen Robben zamieniony na Sané
▇ Franck Ribéry zamieniony na Gnabryego ⠀
Niesamowite zarządzanie
A w Barcelonie wyglada to tak
▇ Dani Alves zamieniony na Semedo , Roberto :)
▇ Xavi Hernandez zaminieniony na Gomesa , Arthura i Bog wie kogo jeszcze
▇ dalej mi sie nie chce pisac
Juz nie moge sie doczekac komentarzy typu " Fanboj Bayernu "- milego czwartku wszystkim zycze :)
2
@RadekACCA Iniesta za Vidala, Xavi za Rakiticia ;)
1
@RadekACCA Fanboj Bayernu! również miłego czwartku
1
@RadekACCA kiedy Arhur przychodził to tutaj była prawie że euforia i dużo ludzi widziało w nim następce Xaviego.
25
@RadekACCA wymiana Schweinsteigera na Georetzke zajęła Bayernowi 5 lat. Imponujące, naprawdę.
1
@RadekACCA
oprócz kimnicha nie widzę aby ktoś z pozostałych był na wyższym poziomie niż obecny
0
@RadekACCA Bastiana to oni najpierw na Tolisso wymienili chyba :)
1
@joloskyy no a nasze transfery przez ostatnie 5 lat wygladaja jeszcze bardziej imponujaco
Za Alvesa raz biega Semedo a raz Roberto :)
za Xaviego gral juz Arthur , ktory gdzies sie tam po pijaku samochodem prowadzil
a ty Andre Gomes co tam sie na psychike skarzyl
a tu byl Paulinho co nawet zagral niezly sezon , to go oddali
oni przynajmniej znalezli kogos przez 5 lat bo my nikogo
milego czwartku
0
@ksobi i co zly grajek z niego jest ? gral przed kontuzja dobrze
0
@RadekACCA do Bastiana to on podjazdu nawet nie miał nigdy
0
@RadekACCA A co ten Sane takiego pokazał? Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
Wkurza mnie to robienie z Bayernu potwora. Wygrali LM i wszystko spoko, ale już mamy nowy sezon i może być tak, że LM nie powąchają przez kolejne siedem lat. Ostatni zdobywcy trypletów nie powtarzali tak dobrych wyników w następnych sezonach.
Po słońcu zawsze w końcu przychodzi deszcz i na odwrót. Też w końcu będziemy zadowoleni, gdy nasza Barcelona wróci na właściwą drogę.
Ja bym nie robił z tych piłkarzy Bóg wie kogo. Poza Kimmichem oni mają jeszcze wiele do udowodnienia.
0
@ksobi moze i nie mial ale to wciaz bardzo dobry zawodnik , a do tego doszedl za darmo Goretzka , wiec Bayernowi sie to udalo
0
@dawidw4 moze i byc tak ze my jej nie powachamy przez kolejne 7 lat
chodzi o planowanie i wymiane nie wydajac na to zbyt duzych pieniedzy .cos czego mu nie umiemy zrobic.Bayern planuje wzmocnic 3 pozycje , oni maja pieniadze a my ich nie mamy
to u nas sie rzuca dlugie kontrakty za 45 mln do 35 roku zycia a w Bayernie nie
W Bayernie jest konkretny plan dzialania itd chodzi o genialny model
0
@RadekACCA Tylko, że to Lewandowski marudził od kilku lat, że Bayern z taka polityka Europy nie zwojuje. Teraz mieli dużo nosa i szczęścia i to jest fakt, z którym się zgadzam, ale nie uważam, że aktualne sukcesy zawdzięczają planom. Jak wywalali Kovaca i dostawali 5:0 myślę, że nie wierzyli w tak kapitalny sezon.
0
@dawidw4 nie wiem o czym marudzil Lewandowski ale obecnie nie ma powodow do narzekan :) Kovac to byl kiepski trener to zarzad obral sluszny ruch i go zwolnil .Zarzad jest od tego by reagowac a nie poczekaj ..FC Barcelona :)
sukces zawsze wychodzi z planowania , Bayern jak Barcelona to wielka firma ktora non stop musi planowac na kazdej plaszczyznie