- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1478 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1478 Culés
0
FPL druga kolejka 72. Dramatu nie ma ale tylko przód punktuje ;/ Obrona, bramka do wymiany
1
@Bykunn Nie gram w to. 42 punkty, Egan czerwona w dodatku :D.
1
@Bykunn i po co mi to manu było.. i na dodatek ten egan..
1
@Bykunn To ja mam 76 pkt. ;) Problemem jest upchnięcie zawodników premium do defensywy, bo na dłuższą metę nie da się tylko 2 zawodnikami z dobrych klubów.
1
@Bykunn to ja 30 coś w tej kolejce :)
1
@Bykunn Ja 55.Zawiodl Manchester United :(
0
@Encore Trochę tak, chociaż trzeba mieć defa i choćby Rashforda przy takim kalendarzu Man Utd. ;)
2
@Bykunn 58 około wiec nie ma tragedii
0
@Encore A no zawiódł. Cieszę się że postawiłem na Aube jednak zamiast Bruno
0
@Bykunn Ja już Auba out, Sterling in. Arsenal gra z Liverpoolem następny mecz i zaczyna ciężki kalendarz.
0
@tobiasson92 Tak u mnie też wypada ale raczej na korzyść większego przemeblowania może z Sonem. Zobaczymy
0
@tobiasson92 Mnie Jimenez pozytywnie zaskakuje
0
@Bykunn ja odpalam willdcarda po calkiem udsnej kolejce, bo kompletnie nie trafilem zawdnikow budzetowych i z lawki mi nikt nie punktuje, jeszcze kontuzje i Azpi gleboko a lawce, chyba gdyby nie Son to juz bym olałte pewnie te gre
0
@Hushovt Tylko jak go upchnąć. Mam w składzie teraz Salaha, Sona, Stera i Rasha, w obronie Robo, AWB, ataku Richarlisona. Nie mam kasy na Jimeneza xd
0
@tobiasson92 Vardy-Laca-Jimenez i póki co jest znośnie. W pomocy Zaha William James a w obronie James VVD Ake/Soyuncu i Digne
0
@Bykunn U mnie 99 punktów. https://zapodaj.net/images/81850b7bccc56.png
Bawimy się dalej. :D
Pokażesz swój skład?