La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

18

Masakra. Płacz, że jednego żegnają, a drugiego nie. Cyrk i podstawówka

0

@arasz1819 Suarez, Messi, Vidal - wszyscy z Ameryki Południowej, wszyscy natywnie posługujący się hiszpańskim. Wiadomo, że więź mogła być dużo lepsza.

0

@hoeniker wiadomczak. co to kogo obchodzi? To ich praca, z jednymi się lepiej trzymają z innymi mniej.

1

@arasz1819 Rakitic spędza w Barcelonie 6 lat i zdobywa tu najważniejsze trofea. Według mnie nasz kapitan powinien go pożegnać tak jak zrobił z Vidalem.

12

@Orlik00 a wg mnie to jego sprawa kogo i kiedy żegna, a kogo nie. I znowu ten kapitan...

konto usunięte

0

@Orlik00 Pewnie go pożegnał osobiście czy też przez telefon.

0

@arasz1819 Dobrze, taką Twoja opinia. To jest tylko post na Insta ale w dobie czasów jakie mamy może się znaleźć więcej takich jak ja co się przyczepią i wyrobią sobię jakąś opinie. Tak o kapitanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?