La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

0

Jeśli w drużynie jest miejsce dla Griezmana a nie ma dla Puiga to ja w takim razie zgadzam się Aż Fontem i jego wypowiedzi o zwolnieniu Koemana.

0

@panczo to oni o tą samą pozycje walczą? Ciekawe

0

@Striker a ja to napisałem w odniesieniu do pozycji ? Bo tak czytam swoją wypowiedź i chyba ewidentnie użyłem słowo "drużyna".

0

@panczo Czemu Inaki Pena nie gra na bramce, a dla Coutinho jest miejsce???

0

@Striker ponieważ Inaki Pena jest słabszy niż Ter Stegen, a Coutinho kosztował tyle ile kosztował, nikt nie chce dać za niego satysfakcjonującej Barcę kwoty, więc Cou będzie otrzymywał kolejne szansy i próby ustawienia go na boisku, żeby gdzieś go upchać i ten jego wysoki kontrakt nie był całkowicie wyrzuconymi pieniędzmi w błoto. Z pewnością nie dlatego, że Cou jest taki zajebisty i jest domminatorem na boisku, ponieważ nie jest. W Bayernie nie miał nawet miejsca w podstawowym składzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?