- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1248 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
21
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1248 Culés
0
Porzucając sympatię klubową, gdybyście byli młodym utalentowanym zawodnikiem zdecydowalibyście się obecnie na transfer do Barcelony? Mając nawet szansę na częstą grę w pierwszym składzie.
6
@Jacu327 oczywiście. Barcelona to nadal jedna z największych marek w świecie piłki
1
@Jacu327 Zależy jaki miałbym wybór. Grać w Legii czy przejść do Barcy? Tak, zdecydowałbym się.
Grać w City czy przejść do Barcy? No już bym się zastanowił.
4
@Jacu327
5mln euro rocznie - może
10mln euro rocznie - jeszcze zapytam w Paryżu
15mln euro rocznie - od dziecka marzyłem żeby tu grać
3
@Jacu327 Pewnie że tak . Teraz jest najlepszy moment dla mlodego zawodnika który Kocha ten Klub na Przyjscie do Barcy bo łatwo bedzie mu wskoczyć do składu i stac sie kims ważnym
0
@Jacu327 najbardziej jako mlodziak chcialbym trafic do Ajaxu/BVB/Lipska, pozniej juz tylko z gorki jesli talent sie rozwinie
0
@Jacu327 porzucając sympatię nigdy w życiu. Wolałbym jakiś Ajax albo Chelsea lamparda, gdzie projekt serio daje jakieś szanse na realny rozwój. Jednak jeżeli kierować się sympatią to chciałbym poznać zawodników Blaugrany i nauczyć się trochę od Leo i reszty.
0
@Jacu327 Ajax/BVB
0
@Jacu327 nie , za duzo syfu wokol klubu i mlodzi ostatnimi laty dostaja malo szans .Nie widac projektu sportowego a patrzac na ostatnie transfery to zawodnicy przychodza by za chwile odejsc.Nie chciabym postawic nogi w takim klubie.Obecnie jestem na nie
1
@Jacu327
patrząc na osobę Koemana to tak, wydaje się że będzie stawiał na młodych
na pewno wybrałbym ten klub ponad City czy PSG, bo to kluby bez takiej historii, otoczki