- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
michal26
68
Żeby tylko ta Hiszpania dzisiaj wygrała...
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Wojciech Szczęsny o stylu - ja się z nim zgadzam:https://x.com/Transfery_/status/20743834121110243... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
heniusss
66
Ten gość jest chory psychicznie. Ja coś czuję, że jemu dopiero hamulce puszczą jak skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
16
Świetna wiadomość.
3
@NeroTFP Podziwiam, sam krzyżowe zerwałem w obu kolanach i jednak nie tak łatwo przestawić się "do gry"
2
@NeroTFP Freund trzy lata temu wrócił szybciej, ale w jego przypadku nastąpiło to zbyt szybko, bo kontuzja się odnowiła.
Jeśli chodzi o starty w PŚ to sukcesem chyba będzie występ gdzieś pod koniec sezonu. Powrót do treningów to jedno, ale powrót do składu to tez w przypadku Norwegów jest duże wyzwanie.
1
@NeroTFP Zupełnie inny przypadek niż David Siegel, który z kolei męczył się z powrotem po zerwaniu więzadeł zdecydowanie dłużej niż zakładano. Anders Fannemel też nie miał tyle szczęścia co jego młodszy kolega z reprezentacji.
Markeng, Siegel, Fannemel, Freund, Gangnes, Leyhe - przekładaniec Norwesko-Niemiecki. Każdego z nich którego łączą zerwane więzadła. To chyba dwie najbardziej pechowe nacje w skokach, tylko pytanie, czy nie jest to w jakimś stopniu spowodowane szukaniem limitów w sprzęcie. Nie żebym spiskował, ale nie od dziś wiadomo, że akurat te narody zazwyczaj przodują w nowinkach technicznych.
A samo zerwanie ACL urosło już w skokach do rangi plagi. FIS powinien czym prędzej zmienić przepisy odnośnie zakrzywionych wiązań/bolców, sztywnych wkładek do butów i przylegających kombinezonów, bo to wszystko zmierza w niebezpiecznym kierunku. Stoeckl wielokrotnie wypowiadał się na ten temat, zresztą nie tylko on.