La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1603 Culés

30

Sergiño Dest prawdopodobnie zostanie nowym graczem Barcelony. Brakuje szczegółów, aby sfinalizować wypożyczenie z zobowiązaniem do zakupu. [espn]

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Suzu :OOOO nie pogardziłbym...

0

@Suzu widziałem, że kilka większych profili to podało jednak czy udało Ci się znaleźć prawdziwe źródło? Bo moje próby weryfikacji nic nie przyniosły.

Śmierdzi fake'm na kilometr.

0

@cat_r37 To on podał pierwszy tą informację, a teraz espn dodało od siebie


1

@Suzu ale gdzie masz coś z ESPN na temat zamknięcia wypożyczenia? Bo tego tweeta akurat widziałem.

0

@Suzu Nie uwierzę, dopóki nie będzie oficjalki. To dopiero pierwsze takie info o Descie.

0

@cat_r37 Nie wiem nawet jak tego szukać, za dużo jest tych dziennikarzy z espn, to jedyne co mam


0

@VeB77 Ja też się nie napalam ale mimo wszystko to fajnie że jeszcze pojawiają się jakieś plotki o Descie, bo myślałem że już go skreślili a dzisiaj aż 3 źródła podały takie info

0

@Suzu dlatego mówię, ze trzy tego typu profile to podały a nigdzie nie mogę znaleźć prawdziwego źródła. Dlatego to wygląda jak fake, no chyba, że komuś uda się dotrzeć do oryginału - o ile istnieje.

1

@cat_r37 Oriol to spoko źródło0

@Suzu ale tu wciąż nic nie ma na temat wypożyczenia.

0

@Suzu No to skoro Thiago do Liverpoolu, to Bayern będzie miał pieniądze na Desta :/

« Powrót do wszystkich komentarzy