La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 696 Culés

konto usunięte

20

5

@tristan87 Chłopaki serio mogliby pójść na siłkę, bo przyjdzie znowu Bayern ze swoimi robotami i nas rozniesie. Co innego, gdyby grali tiki-takę, jak kiedyś...

6

@cchesterr43 Oni grali z tymi robotami, które nas rozniosły czy Vidal z Roberto na bokach pomocy? Po za tym Puig już grał z robotami z Atletico i wyglądał świetnie.

3

@Coutinho007 Chodzi mi o całokształt. Wyglądają po prostu jak młodzież. Sport idzie do przodu, siła fizyczna zaczyna odgrywać większą rolę, niż kiedykolwiek. To nie era Xaviego, Iniesty i Busquetsa, kiedy bawili się z każdym. Nie mamy już takich graczy, a braki kondycyjne i fizyczne było widać nie tylko w meczu z Bayernem, ale już dużo wcześniej. :)

2

@cchesterr43 Owszem ale liczy się też Dynamika, wybieganie, chęci i technika. Cóż mi z siły fizycznej Vidala skoro on ma braki techniczne a jak nie ma formy wygląda strasznie i jest wolny jak Ketchup? Po Pandemii jak widziałem, że ktoś biega za trzech i walczy i chce grać to Puiga a nie Vidala, który wyglądał tragicznie.

0

@Coutinho007 A dynamika już swoją drogą. Moim skromnym zdaniem, 5-6 graczy z podstawowej jedenastki nie znalazłoby nawet miejsca w drużynie Guardioli, gdy wiedliśmy prym.

0

@tristan87 az sie przypomnialo


0

@cchesterr43 Wyglądają jak młodzież bo to młodzież. Pedri jest młodszy od Fatiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?