- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Sysia11
5
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
PatrychoO
7
Zakładam czapeczkę foliową i... ten filmik rzeczywiście jest zastanawiający. Stoją jak na... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
8
10 lat temu na Stadio Delle Alpi Lech zremisował 3:3 z Juventusem w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Artjoms Rudnevs popisał się hat-trickiem, natomiast dla Juventusu bramki strzelali Chiellini (dwa gole) oraz Del Piero.
4
@Chakalaka Chyba największe emocje w polskiej klubowej piłce jak dla mnie :) Na zawsze w sercu :)
7
@DonMatteo901 zwycięstwo z City 3:1 również zostanie w sercu a bramka Możdżenia baja.
3
@Lincolm No i dwa zwycięstwa z solidnym Salzburgiem 2-0 i 1-0. Dzisiaj taki Salzburg to już poziom nieosiągalny dla naszych ligowców.
0
@Lincolm Możdżeń strzał życia, a teraz kręci się w I lidze.
2
@Chakalaka 10 lat minęło, a Lech nadal nie nauczył się bronić stałych fragmentów xD wtedy 2 gole Chielliniego, w tym sezonie wszystko co stracili to po stałych fragmentach. Z całym szacunkiem i uznaniem dla Lecha za szkolenie i promowanie młodych oraz bardzo efektowną grę, ale jest to mocno śmieszne.
0
@Lincolm Plus Wisła - Parma, dla mnie Top3 :)