La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

9

Trzeba zawsze szanować i pamietać o dokonaniach piłkarzy, zdobytych tytułach, wygranych nagrodach i wszystkich pięknych chwilach przeżytych przed ekranem telewizora, czy na stadionie, kiedy podziwiało się ich grę.
Jednak to wszystko nie powinno przesłaniać oceny otaczjacej nas rzeczywistości.
Im dłużej będziemy przeciągać pożegnanie niektórych piłkarzy, tym gorzej dla klubu w dłuższej perspektywnie. Jeżeli ktoś uważa, że ktokolwiek ze "starej gwardii" usiądzie na ławce i pokornie zacznie pełnić rolę zmiennika, według mnie jest naiwny. Przecież to przepis na spięcia i bardzo słabą atmosferę w szatni.
Oczywiście wymiana kadrowa powinna trwać 2-3 lata, jednak już teraz trzeba zacząć ten trudny proces. Mam nadzieję, że panowie Suarez i Vidal pójda drogą Rakiety i z szacunkiem oraz godnością pożegnają się niedługo z Barceloną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?