La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

63

Może i Messi jest najlepszym graczem na świecie ale wyrobił sobie bardzo niebezpieczny styl gry dla reszty zespołu. Nie trzyma się pozycji, dubluje gracze do tego praktycznie w obronie gramy w 10. Koeman musi go wpasować w drużynę jako jeden z elementów bo inaczej bardzo na tym cierpimy momentami, nawet jeśli Messi to swoją gra w innych momentach nadrabia. Bo póki co wyglada to tak, ze reszcie się lepiej gra bez naszego kapitana

konto usunięte

1

@AlwaysBlaugrana pewnie za jakiś czas powychodzą historie jak Messi ignorował polecenia trenerów bo sam "wiedział lepiej" jak ma grać i rozstawiał sobie innych po boisku. Wielkie talenty często mają wielkie ego i Messi nie jest wyjątkiem, Cruyff np też był niezłym świrem pod tym względem

1

@Abominacja Szczerze nie wiem jak to jest, ale dziwi fakt ze ściągnęliśmy takich graczy jak Dembele, Cou Griezzman i De Jong i żaden nie mógł narazie pokazać swojej najlepszej wersji

0

@Abominacja to takie przekleństwo drużyny :-|

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?