La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1778 Culés

3

Jeśli Suarez z Vidalem nie odejdą to żadnych transferów do Barcelony nie będzie czyli... kompletnie nic się nie zmieni. Gdzie tu być optymistą?
Dzięki Bartomeu jest taka sytuacja

konto usunięte

2

@masa11 raczej tak będzie. Szkoda gadać, na nic nie liczę w tym sezonie, a przynajmniej będzie się można znowu pośmiać xd

konto usunięte

2

@masa11 Vidal raczej odejdzie,ale Suarez pewnie zostanie:(

2

@Jaca27 Toż to Rewolucja jest panie taką, że nawet Lenin by się takiej poestydził :>

0

@masa11 Wytłumacz mi jak Bartek ma pozbyć się Suareza?
1. Luis nie chce odejść bez rocznej wypłaty.
2. Nikt nie chce za Suarez zapłacić i w ogóle mało kto go chce.
Więc powiedz co dzbanowaty Bartek ma zrobić?

0

@norbi77 pytanie kto dawał takie kontrakty? I dlatego teraz jest problem. Barcelona jako ogół ma przepłaconych zawodników. Chodzi o ich pensje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?