La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

0

Czyli Pijanic za De Jonga plus młodzi i sytuacja zmienia się o 180 stopni. Zdominujemy Europe jak w latach 2009-2012.
Z taką obrona możemy realnie powalczyć o krajowe tytuły, nic więcej

2

@pawel0304 Nawet tutaj można mieć wątpliwości z taką defensywą.

2

@Coutinho007 Nie rozumiem wciąż pojazdu na tą obronę. Nie piłkarze są fatalni tylko ustawienie i zarządzanie obroną było fatalne.
Ten niby żałosny Umtiti i Pique w pierwszym sezonie Valverde byli ścianą nie do przejścia.

1

@jacobFCB Dobrze, że napisałeś, że w pierwszym sezonie, bo w 2018 2019 była masakra mimo wygrania LL.

1

@jacobFCB Dobrze to ująłeś. Byli ścianą ale to było 2 lata temu, obecnie Pique coraz starszy jest i gubi coraz częściej formę A Umtiti to wieczny rekonwalescent i cień samego siebie, Lenglet jest solidny, PO to pozostawie bez komentarza bo tam nawet nie zastąpiliśmy Daniego w 50% LO to tylko Alba bo Junior to bomba zegarowa. Pojazd na obronę też jest bo wpuszczany tyle goli ostatnio, że to jest masakra a 8 z Bayernem gdzie niby wyszliśmy Defensywnie to podsumowanie naszej defensywy.

0

@daniel32778 Obecnie jest jeszcze gorzej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?