La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

3

Mam ogromną nadzieję, wręcz ślepo wierzę że Koeman odbuduje naszą ekipę pod względem mentalnym. Odnoszę wrażenie że te oklepy od kilku lat sprawiły że jak tylko mocny przeciwnik w LM nas przyciśnie to nasze gwiazdy dostają fleszbeków z tych pamiętnych spotkań i ich momentalnie paraliżuje. Pół biedy jak mecz jeszcze sie względnie układa i nie przegrywamy wysoko ale jak dostaniemy tak jeszcze jedną bramkę więcej to od razu głowy w dół i po meczu. Przecież od lat w LM na wyjazdach dostajemy jednego gola w dupę niemal w pierwszym kwadransie . W 2017 z Juve Dybla a wrzucił nam chyba w 8 minucie, W 2018 Dzeko w 6 min, Origi w 2019 w 7 min. Muller w 4 min 2020. To jest jakiś wyższy level frajerstwa.

konto usunięte

0

@sebo939 do póki amigosi nie odejdą to nic się nie zmieni, minęło kilka tygodni od bayernu i w klubie już udają że nic się nie stało, żadnych istotnych zmian, żadnej rewolucji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?