La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1319 Culés

0

Czyli w skrócie, kwestią jest interpretacja. W kontrakcie napisane jest ze ten zapis pozwala odejsc zawodnikowi po sezonie. Messi uwaza ze moze z tego zapisu skorzystac po zakonczeniu rozgrywek, klub uwaza ze mozna bylo z tego skorzystac tylko i wylacznie jeszcze w ich trakcie. Tzn jeśli zawodnik by zadeklarowal wczesniej ze chce odejsc to klub by nie robil problemu. Wyglada na to ze Messi i tak chce odejsc ale klub stawia sprawe jasno albo kasa albo sąd. Nikt nie zaryzykuje zakontraktowania Messiego bojąc sie kary jako wymierzy wydzial sprawiedliwosci. Wiec Messi zostanie ale niechetnie i kazdy wie ze jesli nie wygramy Ligi mistrzow to on sie ulotni z klubu. I co najlepsze ma on byc kapitanem tej druzyny. Po prostu cudnie

1

@AlwaysBlaugrana W skrócie to klub leci totalnie w chu*** bo dodali do kontraktu zapis który miał Messiemu zapewnić odejśćie PO ZAKOŃCZENIU SEZONU i każdy sąd to potwierdzi i teraz dzięki Covidowi trzymają Messiego czym się da żeby tylko nie zostać zapamiętani nie tylko jako ludzie którzy zrujnowali klub instytucjonalnie ale również zniszczli największą legende tego klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?