La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Wygląda na to, że Messi ma coraz mniejsze pole manewru i jedyną rozsądną decyzją jest pozostanie na CN na ten sezon. Jakoś nie widać/słychać też wielkiej determinacji City żeby pozyskać Leo (nawet za kasa + zawodnik).

0

@Jordi10 wie, że jak pójdzie do sądu z klubem to wiele osób straci do Niego szacunek.

3

@Jordi10 Po tej "zadymie" zostać na Camp Nou? To już nie będzie to samo, a w szczególności patrząc na to, że nie odezwał się ani słowem, jeśli chodzi o to całe zamieszanie z jego transferem.

0

@kuz Bartomeu i tak ma niewiele do stracenia, w marcu i tak poleci ze stołka. Messi straci nie tylko szacunek ale i sezon bez możliwości gry.

0

@4drian0 Ciekawe jak to zostanie "sprzedane" jeśli miałby zostać jeszcze na sezon z wiadomą, że potem odchodzi za darmo.
Myślę, że kibice na CN nie mieliby z tym problemu ale media grzałyby temat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?