La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

1

Na kanale sportowym bardzo dobrze wczoraj mówili chłopaki w odcinku który był głównie o Barcelonie, obejrzałem na razie połowę ale opinie dot. Messiego szczególnie co powiedział Stano są bardzo trafne. Nie można tak po prostu oddać najlepszego zawodnika i powiedzieć, że nic się nie dzieje i będzie dobrze. Dobrze też chłopaki powiedzieli o Dembele, że gość siedzi pobiera hajs i kompletnie nic nie dał Barcelonie, bronienie tego zawodnika jest śmieszne i to bardzo. Bo jest to najgorszy transfer w historii klubu, chyba, że możemy za taki też uznać Coutinho.

Swoją drogą ten gość, to był redaktor konkurencyjnej strony, tak?

0

@marcin000019
Dość ciekawy hejt park. Mnie najbardziej zainteresował fakt dlaczego odszedł Ronaldinho i Deco na początku ery Guardioli. Nie słyszałem tego wczesniej, ale to chyba było w drugiej części więc nie będę spoilerowal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?