- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1625 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1625 Culés
0
Jakie macie podejście do Dembele? Ja po prostu nie potrafię mieć wobec niego żadnych oczekiwań. Raz że wieczne kontuzje, ale gdy gral to również mnie przekonywał. Niby ma talent , niby coś tam ale na pewno nie rozwinął się lecząc. W jego grze za to było pełno nie wymuszonych błędów i strat wynikających z nonszalancji. A po necie krąży głównie filmik z meczu z Totkami - oczywiście piękny rajd ale za dużo takich akcji to nie było....
6
@PatrykBarca ja się nim dalej jaram. Potencjał nie z tej ziemi.
1
@PatrykBarca Absolutnie w niego nie wierze. Najgorszy transfer w historii klubu. Gość został kupiony 3 lata temu a ja w ogóle nie czuje jakby był w drużynie.
0
@PatrykBarca Gość bez potencjału no chyba, że karierę chce zbudować w szpitalu. On powinien zostac streamerem nie piłkarzem.
0
@masq Chłop ma już 23 lata! W tym wieku potencjał to mają w naszej Ekstraklasie. Nie martwi Cię to ,że chłop nawet na kompilacjach z Barcelony ma 2 akcję :) ?
0
@PatrykBarca Talent to ma na poziomie Leo, z tym że jest obunożny i nierozgarnięty taktycznie. Co będzie to nie wiadomo
0
@mr_robot Proszę Cię. Talent na poziomie Leo ? Mógłbyś sobie darować kawały. Liczyłem na jakieś merytoryczne komentarze a nie wróżenie z fusów...
Akurat to wiadomo.
0
@PatrykBarca To moja opinia. A co innego niż wróżenie z fusów mogą robić kibice? Widzisz go codziennie na chacie i boisku?
0
@mr_robot Widziałem wystarczająco, w tym raz na żywo bo widzieć że tego poziomu to nigdy szans osiągnąć nie miał. Talent sam w sobie spory ale nie róbmy sobie jaj. Leo w jego wieku nakrywal to czapka nawet gdyby grał z kulami....