La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Teoretycznie okienko jest otwarte bodaj do 5 października, ale kim będziemy grać w razie odejścia Rakiticia, Vidala, Suareza i ewentualnie Messiego.

konto usunięte

3

@tobiasson92 wolałbym grać wychowankami niż zaś ich oglądać...ale niestety raczej będę na to zkazany

0

@Jaca27 Wychowankowie to swoją drogą, ale musimy mieć bardzo dobrych piłkarzy na kluczowe pozycje, zwłaszcza w pomocy. Arthur też jest przecież poza Barceloną.

0

@tobiasson92 akurat w środku pola mamy przepych nawet bez żadnego transferu (nie widzę sensu w sprowadzany żadnego pomocnika). Na skrzydła jest Coutinho, Ansu, Dembele i Trincao. Jedynie na "9" mamy problem... No chyba, że dla Koemana to Griezmann jest środkowym napastnikiem. Zwłaszcza patrząc na chęć pozyskania Wijnalduma.

0

@cat_r37 Przepychu nie będzie, jak odejdzie 3 środkowych pomocników.

1

@tobiasson92 Sergio, Frenkie, Pjanic +ewentualnie Roberto czy może nawet Ilaix na pivota. Puig, Pedri, Griezmann czy nawet Coutinho do gry jako "10". Myślę, że mamy wystarczająco dużo opcji do środka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?