La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 519 Culés

13

Messi nigdy nie był liderem ani przywódcą w materii mentalnej. Nigdy też moim skromnym zdaniem nie powinien założyć pierwszej opaski kapitańskiej, ponieważ brakowało mu charyzmy i woli walki. Nie był ostoją drużyny w ciężkich momentach (nie mylmy proszę z kwestią stricte piłkarską), co za jeden z przykładów podam zgniecionego do granic możliwości Messiego, ze spuszczoną głową w przerwie meczu z Bayernem (nagranie krążyło po internecie).

Teraźniejsza sytuacja również nie wygląda korzystnie, chciałbym jednak żebyśmy nie wydawali pochopnych osadów. Nie znamy szczegółów, nie mamy informacji, a krytykując z miejsca Messiego mimowolnie możemy wpaść do manipulacyjnej kampanii, prowadzonej przez Bartomeu.

Patrząc na przeszłe ruchy Bartomeu, jego irracjonalne decyzje widzimy, że ten człowiek nie potrafi zarządzać tak wielką instytucją i gdyby nie tryplet w 2015 dawno by go tutaj nie było. Te wydarzenie mógłybyć dla nas puszką pandory.

Chciałbym żeby każdy kibic oddał należyty szacunek największej legendzie klubu i największemu piłkarzowi w historii. Nawet jeśli Messi zachowywałby się teraz jak na kapitana nie przystało, szanujmy i pamiętajmy jak go kochaliśmy. Nie przekreślamy wszystkiego i nie patrzmy przez pryzmat niedawnych wydarzeń. To nie powinno wpłynąć na jego imię.

Niech żyje Leo Messi, te amo.

0

@SeeleyBooth haryzmy popraw

0

@matirix20 Sorki, nie wiem jak to się stało :) Pewnie przez emocjonalny wpis.

0

@SeeleyBooth to oczywiste, że Leo najchętniej by tej opaski nie miał. Ale że wybiera szatnia, to najłatwiej wskazać na niego. Niech robi wszystko za nas. Nie mówiąc o trenerach w Argentynie, którzy się ślinią jak mają okazję trenować Messiego.

0

@SeeleyBooth piłkarsko raczej nikt go nie skrytykuje i za to co zrobił dla klubu ale jego zachowanie pozaboiskowe pozostawia wiele do życzenia i sposób odejścia wybrał fatalny. Po porażce w LM powinien zwołać konfe, przeprosić na sezon itp i przedstawić sytuacje co się wydarzy. Jeżeli kibice usłyszeliby, że chce odejść i uargumentował to oraz, że jest to decyzja ostateczna to większa część kibiców by to zrozumiała a teraz jak to wygląda? Mógł pozostać Goat'em do końca a tak przy jego odejściu zostawi dużą skazę na swoim wizerunku. Myślę, że kibice o to mają żal, o brak informacji prosto od Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?