- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1549 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1549 Culés
1
Leo Messi zmienił zdanie, jeśli chodzi o sposób odejścia z FC Barcelony. Argentyńczyk jest skłonny zasiąść do negocjacji z zarządem, aby rozstać się polubownie. Ma nadzieję na to, że obecny klub pozwoli mu na transfer. [Daily Mail]
0
@Barca_Big_Moment nie powinni go puścić za darmo. Kim on jest że chce sobie odejść tak po prostu.
0
@MesQueUnClub96 kim on jest? Mam nadzieję, że troll
1
@olikwierk10 nie no nie chodziło mi o to że powinniśmy mieć na niego wywalone, i że kim on jest, tylko że nie powinniśmy go puścić za darmo.
1
@MesQueUnClub96 Największa współczesna legenda klubu?
1
@Hushovt
Koło legendy to on nie stał. Iniesta, Xavi to legendy. A jego zachowanie tylko pokazuje jaki to mały czlowiek
0
@lucca87 Nie stał koło legendy? Hahahahaha, właśnie tacy jak ty to największa plaga w historii. Być może nawet nasze prawnuki nie doczekają się kogoś chociaż w połowie tak genialnego jak Leo, człowieka, który bije wszystkie rekordy i dał Barcelonie wszystko, a ty pieprzysz, że nie jest legendą. Kibicu na pół etatu...
0
@LuisSalvano
Jeśli odejdzie w ten sposób, zostawiając klub w potrzebie, wtedy kiedy akurat potrzebny jest spokój dla klubu to ciężko nazwać to legenda klubu, genialny piłkarz, najlepszy w historii ale nie tak postępuje kapitan i niby człowiek przywiązany do klubu
Popatrz na przykład xavi i Iniesta
Gdzie mu do maldiniego.
Ikoną i legenda to coś innego niż rekordy.
Poza tym czy Barcelona nie dała mu wszystkiego?
No właśnie.
Chce odejść to niech idzie i zostawi nas już w spokoju. Bo tego potrzebuje obecnie klub po takiej klęsce.
Ja jestem kibicem Barcelony więc to może ty jesteś kibicem na pół etatu A nie ja.
0
@lucca87 Gdybyś nim był, to byś szanował taką ikonę jak Leo. Z resztą ja już przywykłem, że tutaj mieszano już z błotem prawie każdego, włącznie z Xavim.
0
@LuisSalvano
A czy on szanuje kibiców?
Tak się zachowuje kapitan zespołu i człowiek podobno kochający klub.
Po drugie gdzie napisałem że go nie szanuje?
Dla mnie jest najlepszym pilkarzem w historii ale jeśli odejdzie ikoną już nie będzie.
Ja jestem kibicem Barcelony nie ważne kto w niej gra.