La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

5

Z jakiej racji Vidal miałby odejść za darmo? Co to piłkarski czerwony krzyż?

1

@vangoor Daliśmy za podstarzałego Vidala, który miał już 31 lat 2 lata temu 18 mln, teraz jest już prawie chłop bez wartości.

1

@vangoor Z takiej że za pieniążki nikt go nie chce. A żeby kogoś sprzedać to trzeba mieć kupca. Barca z kolei chce się to pozbyć bo pensje ma nie mała. Każdy o tym wie A jak ktoś tu jest baranem to nasz zarząd...

1

@vangoor bo w Barcelonie teraz okres gdzie są megaprzeceny od kilku lat

0

@PatrykBarca Nie potrzebnie kupowali go z tego Bayernu, jak już tam byli mogli Thiago brać ale po co nam Playmaker skoro lepiej podstarzałego Box2Box brać i grać bez rozgrywającego :)

1

@Coutinho007 podstarzały box2box mimo wszystko się spłacił. Jako jęden z niewielu ostatnich transferów

0

@Ricardinio14 Kosztował 18 mln ale czy był nam aż tak potrzebny kiedy mamy od lat problem w środku pola? No tak nie bardzo.

0

@Coutinho007 chodzi mi o sama grę. Fakt czy był potrzebny yo już inna bajka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?