La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

17

1

@IronSanHybrid Ważka Wiola na propsie :D

1

@IronSanHybrid Ja chcę Liska :(

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Janusz G i prawdziwy kalafior:D

1

@IronSanHybrid to jest trochę śmieszne, że trzeba narobić zakupów na 3000 żeby to dostać xd Spoko, na Aliexpress będą za 20 zł.

2

@IronSanHybrid gang amigosów?

2

@PatrychoO Stary jak ktoś ma mózg to dostaje je po prostu robiąc zakupy w biedrze jak na co dzień. A jak ktoś jest deklem to obgryza zęby i szuka jak tu dorzucić coś do koszyka do limitu kasy na naklejkę :D
Na mnie ta akcja np działa pozytywnie bo zawsze pamiętam żeby kupić jakiś owoc albo warzywo (dodatkowy punkt! :D) a tak to czasami przechodzę tylko po to co potrzebuje. A zawsze jabłuszko można wciągnąć po drodze do domu

2

@IronSanHybrid będzie kolejna wojna madkowa

2

@barcelonaLM Madki Endgame :)

1

@Coutinho007 Chyba Luiska xD

2

@Bykunn a Smog Stefek? XDD

1

@Bykunn ja to w sumie w bierze zakupów nie robię. Praktycznie każda biedronka u mnie to ciasny syf z niewyłożonym z palet towarem.

1

@PatrychoO Ja mam najbliżej, nie zawsze chce mi się odpalać auto do Lidla :D Ale faktycznie u mnie w mieście również w biedrach jest największy syf ;/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?