La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

10

Już od jakiegoś czasu nastawiałem się na Barcę bez Leo Messiego. To nie jest tak, że już chciałem się go pozbyć... nie, chodziło mi raczej o to, że Leo bliżej do końca kariery niż dalej i trzeba patrzeć w przyszłość bez Leo na horyzoncie. Moment i sposób odejścia uważam za fatalny (szczególnie sposób). Jednak nie jestem jakoś szczególnie zmartwiony bo tak czy siak to się musiało stać. Może to nawet lepiej, że dzieję się to teraz gdy wszystko się wali niż miałoby się to (rewolucja/przebudowa) ślimarczyć jeszcze przez jakiś czas? Kibicowałem Barcy przed Leo, Barcy z Leo i będę kibicował jej bez niego. Chociaż tak jak mówię jeśli odejdzie (bo to nadal nie jest przesądzone) to będę miał ogromny żal za sposób rozstania. VAMOS BARCA, FORCA CULES.

5

@IronSanHybrid łezka się kręci oglądając 28 sekundowy filmik. Jak będzie się wspominać wszystkie akcje, gole, różne sytuacje będzie basen łez. Smutno się robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?