La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

12

Bardzo ubolewam nad odejściem Messiego. Łudzę się cały czas, że jednak zostanie.
ALE!
Do jasnej anielki, chłop ma 33 lata a postępuje trochę jak niedojrzały facet z humorami. Od kapitana oczekiwałem po meczu z Bayernem chociaż słów "przepraszam, że musieliście to oglądać". Każda nasza legenda odchodziła w bardzo dojrzały sposób, Xavi i Iniesta informowali wcześniej o swoim odejściu i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby Barca krzyczała za nich pieniądze a przypominam, że też odchodzili za kadencji Bartomeu. Messi wysyła fax.... I jeszcze sam sobie ustala (mimo kontraktu) kiedy poinformuje o odejściu i za ile. W całej tej szopce Messi też nie jest święty i Bartek jak Bartek, ale jako kibic Barcelony i fan Messiego jestem zawiedziony tym, co teraz robi. Druga sprawa, że nie wiadomo ile z tego wszystkiego, co czytamy, to prawda.

1

@swiergol2 Zespół Aspergera

1

@swiergol2 mam podobne zdanie, jestem fanem Leo ale to co robi jest delikatnie mówiąc nie fair chociażby wobec kibiców którzy zawsze za nim stawali. Takiej legendzie to nie przystoi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?