La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 960 Culés

0

Zarząd jak sam Messi źle się zachowali takie dąsanie w obie strony. Tak czy inaczej jeśli Messi odejdzie to powinnien mieć godne pożegnanie, pomnik i zastrzeżony nr. 10 na koszulce. Nikt nie chce chyba pożegnanie w stylu Realu jak potraktowali Casillasa

2

@lucas/catalan żadnego zastrzegania nie będzie bo w La Liga piłkarze zgłoszeni do rozgrywek muszą mieć numery od 1 do 25.

1

@lucas/catalan nie zastrzeżesz tego numeru bo w lidze hiszpańskiej zawodnicy pierwszej drużyny mogą mieć numery od 1-25. Automatycznie zmniejszać możliwości kadry

0

@Striker @AlwaysBlaugrana Może zrobią wyjątek. Na Mundialu też są numery od 1 do 23ale w 2002 roku w kadrze Argentyny numer 10 był zastrzeżony dla Maradony to ktoś tam dostał nr 24

0

@lucas/catalan to będziemy mieć 24 piłkarzy w kadrze. Super pomysł XD

0

@Dzemix111 po prostu ktoś Będzie mógł grać z 26 jako ostatni numer

0

@lucas/catalan no nie będzie bo nie może.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?