La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

8

Jeśli Leo zostanie to fajnie dalej będę mu kibicował podczas meczów jak każdemu piłkarzowi Barcy (nawet Semedo). Jeśli jednak zdecyduje się na odejście to podziękuję mu za wszystko, stał się legendą tego klubu i w ogóle futbolu i nikt i nic mu tego nie odbierze. Płakał nie będę bo to nie powód do tego. Jednak osobiście obstawiam, że zostanie i gra na BartomeuOut. Vamos Barca!


0

@IronSanHybrid odejście Leo w zdrowy sposób było by dobrym wyjściem. Jeżeli Koeman chcę zbudować nowa drużynę w przyjaźni z Leo i razem to uzgodnią to nie mam nic przeciwko

4

@IronSanHybrid A swoją drogą co Pep osiągnął?? Mistrzostwo Angli z taką paką? No sory... Żaden wyczyn. W Europie dostają baty już kilka lat, a w lidze w tym roku to nie zbliżyli się nawet do Liverpoolu Kloppa...

0

@AduŚ07 coo XD mistrzostwo anglii co to za osiagniecie? Na pewno ciezej wygrac anglie niz la lige w ktorej tylko my i real jestesmy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?