La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

2

Jeżeli Leo odejdzie, to pokaże, że stwierdzenie "Leo rządzi Barceloną i On decyduje kogo chce ściągnąć do drużyny itp" będzie prawdziwe. Rozumiem, że jest zbulwersowany, że Bartek ma swoich ludzi w gazetach i wszystkie informacje wychodzą na światło dzienne od razu, wiadome, że jest najlepszym piłkarzem wszech światów. Słyszysz Messi mówisz Barcelona, słyszysz Barcelona mówisz Messi. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby odszedł. Ale jeden piłkarz nie może być ponad drużynę, nawet Messi..

Mam nadzieję, że przemyśli decyzję i nie odejdzie. Barcelona przespała odmłodzenie kadry i zmarnowała sporo kasy w celu zastąpienia Neymara, ale nic nie poradzimy.. Już raz odchodził z Argentyny .. Z takimi decyzjami powinien się wstrzymać do lutego/marca, jeżeli chce przez takie zachowanie wymusić to żeby Bartek odszedł to stracimy najlepszego piłkarza.. Wybory będą w 2021. Trzeba dać działać Romanowi, może to ogarnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?