La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

1

A tak właściwie to co Messi może teraz zrobić? Może nie przedłużyć kontraktu co najwyżej albo zapłacić swoją klauzulę. Więc i co ta spina skoro prawdopodobnie w tym sezonie nic się nie zmieni a przez rok dużo się może zmienić.

0

@Iberatista A wyobrażasz sobie, że powie, że chce odejść a klub mu zrobi na złość i posadzi na trybunach? xD

4

@Bykunn Ale jak może chcieć odejść? Jest kontrakt, jest klauzula.

0

@Iberatista Normalnie, powie że chce odejść i już. Nie widzi projektu sportowego, nie po drodze mu z prezesem i nowym trenerem.
Dalej uważam, że tak nie zrobi i dogra jeszcze ten sezon ale dla klubu to będzie absolutnie najgorsze wyjście

0

@Bykunn Hmm, no może jedynie rzucic fochem i sezon spędzić na ławce. Ale nie sądzę żeby był na tyle mało przewidujący żeby nie przewidzieć jak to wpłynie na opinię o nim. Mógłby coś takiego palnąć zaraz po meczu, tak jak to było z reprezentacją ale miał czas i pewnie ochłonął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?