La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

34

Jeśli Luis odejdzie, będzie brakowało mi tej niewinnej miny po każdym faulu, plucia się przy każdej okazji do liniowego. Te sytuacje powodowały u mnie rozbawienie. Być może dlatego, że stało się to taką rutyną jak spotkania Paździocha i Kiepskiego przed klopem. Nie jestem w stanie opisać ile Luis dał nam radości. Cóż, taka kolej rzeczy, potrzebne są zamiany. Lusito na zawsze pozostanie w naszych sercach.
https://zapodaj.net/861b5f9dcfd8a.jpg.html

1

@szela1899 to żeś porównał ;x

0

@Transu96 Trochę niesmacznie no nie? :/

konto usunięte

2

@szela1899 Będzie brakować go bardzo,ale te jego plucie się o wszystko i przewracanie się w polu karnym ciągle jest akurat żałosne.Tego brakować napewno mi nie będzie,przy tych jego zagrywkach jestem tak samo zażenowany, jak w momencie gdy wujek Włodek opowiada kawały po wypiciu 0,7.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?