- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1796 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1796 Culés
3
Tak naprawdę to nie ma wśród środkowych napastników poniżej 24 roku życia kogoś o profilu takiego Cavaniego o Suarezie nawet nie wspominając. Kompletnie nie mam pomysłu jak zastąpimy Luisa innym zawodnikiem. Chyba, że Messi zejdzie do środka i wreszcie odzyskamy trochę symetrii na boisku grając dwoma skrzydłami w stylu starego MVP. Ciężko będzie wrócić na szczyt. Na szczęście na Koemanie nie ma takiej presji jak na Setienie czy Valverde, ponieważ Barcy od dawna nie było na tak głębokim dnie.
0
@szymon6847 Skrzydłowi mogą łapać tą dziurę po Leo na 9, byle nie grał Griezmann na LS
0
@szymon6847 jak nam wyczysci pol skladu, nakupi bambików to nie bedZie na nim presji? Dopiero presja bedzie jak ma wolna reke... bo beda mega oczekiwania skoro ma takie pole do popisu
0
@Coutinho007 Wtedy gralibyśmy bez lewego skrzydła i w dodatku bez 9ki :D
2
@SelloutCrowd Absolutnie nie będzie oczekiwań na miare top3 w Europie jak dotychczas. Mądry kibic pogodzi sie z gorszym sezonem pod względem wyników jeśli zespół otrzyma dobrą alternatywe na przyszłość.
0
@szymon6847 nie wiesz co piszesz, juz za dużo tego w piłce noznej przerabiałem. Oczekiwania ZAWSZE beda w takim klubienjak Barca, ZAWSZE beda na takim poziomie rozgrywkowym i ZAWSZE się oczekiwania zwiększają im trener ma bardziej wolną rękę do zwalniania, zatrudniania itd.
0
@SelloutCrowd Oho kolejny Alfa i Omega kopanej.
W tej chwili racjonalny kibic ma oczekiwania ale przede wszystkim co do budowy podwaliny projektu pod ere postMessi i mam nadzieje, że Rudy dołoży do tego kawał pustaka.
Dobranoc, pozdrawiam kolege :)
1
@szymon6847 Dlatego nie chce Griezmanna w takiej konfiguracji na LS.
0
@szymon6847 do dembele, antoine, setiena i kilku innych kwiatków ktorzy tutaj byli na poedestał wystawiani sie nie pomyliłem, wiec tak - alfa i omega to dobre okreslenie