La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

2

Myślałem że dam szansę tej Szkole dla elity ale ilość cringowych scen w pierwszych 20 minutach mnie zabiła :D

konto usunięte

1

@Bykunn Ten serial ogląda się tylko i wyłącznie dla boskiej Carli. Innego powodu nie widzę.

0

@Bykunn Jak dla mnie tam nie było cringu, ale wszystko jest kwestią indywidualną.

1

@Bykunn Kurde tez się skusiłem ale coś nie siedzi.I nie wiem czy się męczyć dalej czy rzucic to w piz

2

@Bykunn panie, później bedo cycki, nie wymiękaj pan

0

@masq Bez przesady, jak dla mnie Pedraza ładniejsza, a i fabuła świetna z resztą jak i całokształt.

1

@IronSanHybrid Widzę, że kolega zaczął już oglądać ten serial. Jak tam wrażenia?

0

@justfootball Niżej dałem post o tym, jak dla mnie PETARDA.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Spoko jak mnie trochę cringowy, więc nie dałem rady. Ale Carla to by mnie mogła an smyczy prowadzać...

0

@masq Jest ładna, ale godności trochę :D Jak dla mnie w ogóle nie jest cringowy.

1

@IronSanHybrid Te wszystkie sceny w szkole, zachowania bananowej młodzieży, kocenie nowych, jakiś ziomek sprowadzający na złą drogę, kumpel który robi z siebie idiotę przy każdej okazji :D Cringe fiesta :D

1

@Bykunn Absolutnie się nie zgadzam, ale szanuję zdanie :) Mi podoba się min. to jakich tematów tabu dotyka ten serial.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid jakich tematów tabu? Bo 1,5 sezonu oglądałem.

0

@masq Choćby Omar i jego rodzina w kontrze do homoseksualizmu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?