- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
0
Moim zdaniem Whyte. Fakt że jest cięższy, młodszy, wyższy, silniejszy i twardszy ale kierowałem się opinią stajennego. Jak koniobijca coś mówi to będzie na odwrót
0
@Kusco15 Kto wie. Może teraz mu się uda? :D
2
@Kusco15 witam i znow nie trafiles :D
0
@RadekACCA Whyte jest nadal lepszy. Ja nie skreślalem Aleksandra. Komentarz napisany prześmiewczo ale ty swoje wiesz. @Janimars będzie rewanż pod koniec to roku to się odezwę. Whyte kontrolował walkę i miał Rosjanina dwa razy na deskach. Sasha czuł każdy cios Whyte. Jeden strzał w wadze ciężkiej i tyle. Ja nie jestem osobą co zmeinai poglądy. Whyte jet lepszy i to dzisiaj widziałem chociaż ostatecznie przegrał.
1
@Kusco15 jakby był lepszy, to by wygrał. Kończę wątek.
0
@DonVincenzo Dobra weź zjeżdżaj bo z tobą nawet nie mam ochoty rozmawiać. Nawet nie potrafisz nic napisać nie prowokującego bo ci tysonka obraziłem. Śmieszny jesteś
0
@DonVincenzo Nie zawsze lepszy wygrywa. Skąd tak pisałeś o wlace Tyson Douglas hipokryto
1
@Kusco15 pewnie mial nizsze IQ bo nie trzymal reki :D
a tak na powaznie jest to waga ciezka i jeden cios moze wszysto zmienic .Mowiles ostatnio ze byle legendy nie maja podjazdu do dzisiejszych bokserow :D
Taki prime Tyson wczoraj zrobil by takiego Povietkina i Whyte w pierwszej rundzie , w drugiej wyszedl by Wilder i padl po pierwszej serii a na deser Kliczko.Wszyscy trzej spotkali by sie w szpitalu :D
0
@RadekACCA Bo dzisiaj bokserzy walczą inteligentniej. To był przykład. Przez brak trzymanie zajętej przedniej ręki przegrał Luis Ortiz w rewanżu z Wilderem. Tutaj miałeś zawodników którzy walczą inaczej. Tyson z Witalijem nigdy. Już ci pisałem dlaczego nie do przejścia. Ja dawałem Powietkin duże szanse jednak Whyte jest lepszy i to piękne uderzenie nie zmieni całego obrazu walki. W rewanżu nadal obstawiam Whyte.
0
@RadekACCA Jesteś złośliwy to i swojego zdania trzymasz się jak życia. Im mocniej ktoś interesuje się boksem to wie że Tyson mógłby powalczyć z whyte i ortizami ale ci wielcy by go inteligentnie obili
1
@Kusco15 dzis walcza inteligentniej bo trzymaja reke z przodu ? genialne , padlem jak to przeczytalem
Ortiz przegral z Wilderem bo byl za stary i nie posiada wysokiego ringowego IQ .Wilder jest tak prosty jak budowa cepa - on nawet nie ma prostego , jego kombinacja to sygnalizowane 1 i 2 , ta kombinacje nawet Stevie Wonder by zauwazyl , jest to tak czytelne ze as smieszne .Fury go zrobil jak dziecko w drugiej walce , Fury czlowiek ktory nie ma ciosu :)
0
@Kusco15 ci wielcy to kto ? Wilder ? Kliczko ? ktos kto zna sie na boksie umieszcza Tysona wysoko w rankingach wagi ciezkiej dziecko . nie bez powodu byl najmlodszym mistrzem swiata wagi ciezkiej
0
@Kusco15 trzymaj nerwy na wodzy chłopaczku, napisałem że wygrał bo był lepszy, a Ty o prowokacji, zluzuj majty bo widzę że masz fioła na swoim punkcie i uważasz się Andrzeja Kostyrę La Rambli. W walce Tyson-Douglas wygrał lepszy tego wieczora. Wczoraj było tak samo. Co z tego że Whyte pewnie wygrałby z 10 walk 7-8 z ruskim. Wczoraj był gorszy i przegrał. A dlaczego był gorszy ? bo gardy nie trzymał porządnie, abecadło pięściarza. Reasumując wygrał lepszy.
0
@DonVincenzo Garda trzymał dobrze. Po prostu Powietkin zamarkował uderzenie lewym na korpus i dylian dał się nabrać że względu na poprzednie rundy. Domysł się po co mówiłem że jednak dilian jet lepszy i tak. Nie masz nic do powiedzenia jednie co to prowokujesz więc czego oczekujesz
0
@RadekACCA Oczywiście to był przykład jak korzystano z doświadczeń poprzedników. Ortiz trzymał zajęta rękę Wildera przez co on nie mógł go namierzyć ale opuścił ja żeby ruszać głową. I deontay trafił pod linami. Ortiz nie posiada IQ ringowegi xd
0
@Kusco15 nie posiada wysokiego ringowego IQ - tak napisalem .A jak nie potrafisz czytac lub czytasz tylko to co uwazasz za sluzne to moze czas wrocic do szkoly podstawowej.Ortiza zlapal na banalnej kombinacji jeden , dwa .Co ty wogole masz z ta zajeta reka ? dziecko sadzac po wpisach to Ty nic nie wiesz o tym sporcie
Dzis bokserzy walcza inteligentniej bo trzymaja zajeta reke ? to jest jedna z najglupszych rzeczy jakie przeczytalem
1
@DonVincenzo jest lepszy i dlatego przegral :D
0
@RadekACCA To ty nie potrafisz czytać. Oczywiście to przykład. Przednia ręką pozwala mierzyć dystans etc. Widzieles żeby kiedyś ktoś mierzył tak dystans a przeciwnik mu na to nie pozwalał.
0
@Kusco15 zapraszam kiedys w takim razie kiedys do nas do klubu, przerwiemy trening zebys wydal oswiadczenie z ta reka .Napewno mlodziezowy mistrz Europy ci podziekuje a wicemistrz swiata pewnie cie przytuli za rade :D
Komentarz usunięty
0
@Kusco15 czytac nie umiesz ? trenuje w klubie w wicemistrzem swiata i mistrzem Europy ? ile Ty masz lat ? za slowo na P zgloszone .Trzymaj rozmowe na poziomie
0
@RadekACCA Bo ty nie chcesz rozmawiać ty chce mi dogryzać. Doskonale rozumiesz co powiedziałem o tej przedbiej ręce i to z kim trenujesz nie ma najmocniejszy znaczenia. W jakiej wadze ?
0
@Kusco15 przedbiej rece ? a co ma waga do tego ?
0
@Kusco15 nasz kilka linkow odnosnie bokserskiego IQ
https://fayzfitness.co.uk/ring-iq-top-six-most-intelligent-boxers/
https://evolve-mma.com/blog/the-5-smartest-fighters-in-boxing-history/
0
@RadekACCA W jakiej wadze jest ten mistrz z którym trenujesz. Jakie mówię o tym że średnio bokserzy są inteligentniejsi a ty podajesz linki z top 5 gdzie to są tylko subiektywne odczucia. Fakt jest taki że trenerzy mogą uczyć się na błędach poprzedników i mają lepiej rozwiniętą technologię analizę itp
0
@Kusco15 a kiedys nie mogli sie uczyc na bledach poprzednikow ? o tym jak wyglada boks zawodowy jest dokument na netflixie , wlacz i posluchaj opinii bylych mistrzow swiata , wlacz myslenie i sobie sam odpowiedz :D
co do linkow odzwierciedlaja one opinie o bokserach z najwyzszym ringowym IQ.czego Ty nie rozumiesz ?
0
@RadekACCA Ci co żyli w latach siedemdziesiątych uczyli się tylko od tych co żyli wcześniej. Ci dzisiaj od wszystkich. I co ty na podstawie dokumentu sobie opinię wyrabiasz xd To sa tylko opinię nie fakty
0
@Kusco15 dziecko daj mi spokoj bo pleciesz takie bzdury ze szkoda mojego czasu
Komentarz usunięty
0
@Kusco15 weź już skończ się kompromitować, doświadczenie epok :D Pele też mówi, że jest najlepszy w historii, ma doświadczenie epok ? no ma :D ten Cię prowokuje, ten Ci dogryza :D nie płacz, albo co i gorszego, żebyśmy Cię z @RadekACCA na sumieniu nie mieli :) Dilian lepszy bokser dał się nabrać :D