La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

1

Chelsea ponoć usiłowała Chilwella. Jestem w szoku, że nie powalczyli o Jordi Albę.

konto usunięte

5

@betonito kto by chciał miękka faje w zespole?

0

@betonito teoretycznie chcąc sprzedać Albe można jeszcze patrzeć w kierunku Serie A. Juventus, Inter, Napoli, Roma - wszyscy mają jakiś problem po lewej stronie.

konto usunięte

4

@cat_r37 skoro mają już problem na lewej to po co im kolejny^^

2

@ksobi Jordi w Barcelonie powinien być spalony, jednak jeszcze spokojnie mógłby pograć na bardzo wysokim poziomie w innym klubie.

konto usunięte

0

@cat_r37 wiem wiem trochę ironicznie to napisałem, nie przepadam za gosciem zresztą nigdy nie przepadalem

0

@ksobi no cóż, Alba jest piłkarzem którego ciężko lubić. Jednak w porównaniu z takim Busquetsem to facet wciąż na boisku ma coś do zaproponowania. Tyle, że nie w Barcelonie. Potrzebuje nowego startu i zmiany otoczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?