La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1983 Culés

0

Ktoś się orientuje, jak radzi sobie Depay? Pytam również o jego mental, były historie, że potrafi być problematyczny, ale może dojrzał - ktoś się interesuje na tyle Lyonem?

1

@PJ777 Mogę sie mylić ale troche daje od niego takim mixem Dembele i Messiego pod względem mentalnym. W Lyonie sie odbudował ale mam obawy, że złe duchy wróciłyby za nim w Barcelonie.
Jednak mental to nie wszystko np. taki Griezmann uważam, że ma naprawde fajny charakter do piłki ale u nas narazie sie nie odnajduje. Z drugiej strony nie daje po sobie poznać, żeby choć troche się poddał, do tego nie robi sobie wymówek w wywiadach, że nie gra na swojej pozycji itp. Naprawdę fajny człowiek.

0

@szymon6847 Okej, rozumiem. Z Griezmannem jak najbardziej się zgadzam, ale każdy widzi, że on nie może się odnaleźć nie do końca ze swojej winy.

0

@cat_r37 Dzięki wielkie! :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?