La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

konto usunięte

1

Mało prawdopodobne aczkolwiek... Leo "mógłbym grać za darmo w piłkę" Messiemu kończy się umowa i istnieje mała szansa na to, że może chcieć wykorzystać nasz kryzys, by ugrać podwyżkę co byłoby absurdalne. Zaznaczam JEŚLI to byłaby prawda to nie powinien dostać ani euro więcej i wtedy i tylko wtedy rozważyłbym jego sprzedaż. Zaznaczam jednak, że wątpię w taki scenariusz, ale go całkowicie nie skreślam.

0

@masq Gdzieś w równoległym wszechświecie istnieje taki pazerny Messi, ale na pewno nie tutaj :D

konto usunięte

7

@Mario96w nie no gdzie, Messi pazerny nigdyyyyyyyyyyy w życiuuuuuuuuuu :)

5

@Mario96w sami mu wmuszali kasiore co roku, on oczywiście nie chciał ale wciskali mu na siłę do kieszeni i co miał biedny zrobić :D

0

@Ghotti Słowo "taki" i kontekst kluczem ^^

0

@Striker Ale wierzysz że byłby aż tak pazerny? Wątpię w to całym sercem :)

0

@Mario96w nie no, tym razem to raczej nie pieniądze są problemem :)

0

@Striker Otóż to ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?