La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

konto usunięte

8

Weź Koeman pogadaj z Depayem :P

0

@Kajtek77 w sumie może był by dzikiem .

1

@Kajtek77 Był w United i się nie sprawdził... Barcelona to za wysokie progi dla niego. Mamy Trincao no i Fatiego, na nich trzeba postawić w pierwszej kolejności jeśli nie ściągniemy nikogo z absolutnego topu.

konto usunięte

5

@AduŚ07 United to był pierwszy "poważny" klub w karierze. Powiedzmy sobie szczerze, że w tamtym czasie United grało słabo. Ligę francuską wciąga nosem, w reprezentacji również dobrze gra. Siła, szybkość, drybling, strzały, rzuty wolne. Chłop wniósłby dużo dobrego, tym bardziej przy Koemanie. Poza tym cena nizbyt wysoka, bo rok kontraktu.

1

@Kajtek77 Dobra opcja. Może grać na 9, a w razie potrzeby na skrzydle. Dodatkowo Van de Beek i Dest.

2

@Kajtek77 Wystarczy powiedzieć, że wtedy trenerem był Louis van Gaal. Tam wtedy każdy zawodnik United wyglądał słabo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?