La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

2

Szkoda,że chcą tak bardzo sprzedać Todibo. Fajnie się prezentował jak tylko dostawał u nas szanse. Mieć taką czwórkę jak Lenglet,Eric Garcia,Todibo i Araujo i już całkiem inaczej to wygląda :/
Pozbyć się Umtitiego,Pique mógłby juz tez sobie odpuścić aczkolwiek myśle,ze jeszcze sezon tu zostanie. Tak samo zrobić z Neto,sprzedać go. I tak nie gra a równie dobrze taką role może pełnić Inaki Pena. Czego wychowanek nie może pełnić tej roli co Neto?

2

@patrykzmc2000 Todibo w Schalke był beznadziejny, kompletnie nie potrafi bronić.

Dlaczego Pena nie może pełnić tej roli co Neto? Może dlatego, że grając 5 spotkań w sezonie raczej nie ma co liczyć na rozwój? Może też dlatego, że jeśli nagle miałby zastąpić Ter Stegena w LM to bez doświadczenia będzie problem. Drugim bramkarzem powinien być zawsze ktoś ograny i doświadczony. Żaden klub ze ścisłej czołówki nie ma na ławce młodego bramkarza. Dopiero teraz Real Madryt będzie chciał dać na ławkę Łunina.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?