La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

14

Na szybko i chłodno... Wynik z Bayernem w ogóle mnie nie zaskoczył. Ba, rozmawiając w niedzielę (przed spotkaniem) z kibicem Realu stwierdziłem, że 7-1 dla Bayernu jest jak najbardziej możliwe. Jedyna szansa pojawiła się przy 4-2. Wtedy należało wpuścić i Ansu i Puiga i liczyć na mnóstwo szczęścia. Mieliśmy (mam nadzieję) jednak "trenera" bez cojones - trudno.

Za rok wrócimy silniejsi... Ja po Juventusie (2017, 0-3), Romie (2018, 0-3) i Liverpoolu (2019, 0-4) porażkę z Bayernem przyjąłem bez najmniejszego problemu. Taki już jestem silny, o.

konto usunięte

0

@Mazi mi też już nawet brewka nie tykła po takim wpierdzielu :)

4

@Mazi Co roku wracamy silniejsi, że powinniśmy być już kurła nieśmiertelni :)

2

@Mazi Niestety też zdążyłem się już przyzwyczaić. Poza tym w życiu są ważniejsze rzeczy niż piłka nożna

konto usunięte

2

@Danny Gaucho niczym Jason Statham w Transporter

0

@Mazi Ja myślałem, że będzie 4-1 dla Bayernu Ale nie takie coś

1

@Danny Gaucho Szaleństwem jest wciąż robić to samo i oczwkiwać innego rezultatu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?