La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

8

Informacje o Leo Messim to zagrożenie dla zarządu. Argentyńczyk stawia ultimatum - albo wy odchodzicie, albo ja.
[Francesc Garriga]

konto usunięte

0

@Nazio87 wole 1 opcje

3

@Nazio87 ja bym poszedl na to zeby messi odszedl. Jestem ciekawy jak bedzie wygladac barcelona bez niego.

1

@nammah Serio? Chcesz się pozbyć gościa który generuje 40 bramek w sezonie(bramki + asysty) i to kiedy wyraźnie jest pod formą i w dodatku nie ma z kim grać? A nie lepiej stworzyć zespól który będzie w stanie się uzupełniać i w końcu umiejętnie wykorzystać najlepszego piłkarza w historii a nie tylko liczyć, że uratuje nam dupsko.
Jeżeli jesteś ciekawy jak będzie wyglądać Barcelona bez niego to odejmij punkty które zdobył i sprawdź gdzie stoisz.

0

@Iberatista ale ty myslisz ze jak messi zniknie to my goli nie bedziemy strzelac? W jego miejsce inni wejda, ktoś inny zdobedzie te gole. Jak real sprzedal ronaldo to nagle 30 goli mniej maja XDD?

1

@nammah Sorki, zapomniałem zapytać ile ty masz lat zanim wszedłem w dyskusję, ale po formie pisemnej i merytorycznej widzę, że właśnie dostałeś pierwszy telefon na komunie i jeszcze nie odkryłeś jak włączyć autouzupełnianie . Żegnam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?