- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
4
Powiem Wam, że dzieje się. Są emocje. Najgorszy sezon Barcelony od lat, historyczna kompromitacja w Lidze Mistrzów, a do tego plotki o odejściu Messiego.
To może mieć swoje plusy. Na pewno jakieś grono osób przestałoby się tutaj udzielać. Zostałyby same prawilne mordki, bo bądźmy szczerzy, część kibiców jest tutaj kibicami Messiego, a nie Barcelony. Widać to zwłaszcza w momentach, gdy np. Barcelona wygra, a Messi nie strzeli gola, to da się zauważyć, że niektórzy nie są do końca usatysfakcjonowani. Podobnie z brakiem sukcesów.
Co będzie, to będzie. Życie pokaże, ale z pewnością przy normalnym zarządzie, ogarniętym trenerze, braku kolesiostwa, da się zbudować silną drużynę, co udowadnia Bayern, Liverpool czy jeszcze ktoś inny.
Z dystansem do plotek, zachowajmy spokój. Visca el Barca!!!
1
@NeroTFP Zostałem po 0-7 w 2013, po kompromitacjach w Rzymie i Liverpoolu, zostanę i teraz. Potężna rewolucja jest potrzebna w tym klubie i mam nadzieję, że szybko odbijemy się od dna.