La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

3

A propos kurczę jaki taki świat jest niesprawiedliwy.. ludzie nie mają wody do picia , nie mają co do gara włożyć , śniadanie to kromka chleba plus smalec a na obiad same kartofle... kolacja albo jest albo nie ma. Piłkarze Barcelony mają wielkie miliony a w meczu z Bayernem nie potrafią nawet pokazać woli walki , już wuj w te pieniadze ale osikali nas , tak nas kibiców osikali ciepłym moczem razem z kapitanem na czele.

1

@kkbarca Pieniądze w piłce nożnej są zdecydowanie za duże ale to nie ich wina że tyle zarabiają ;)

0

@kkbarca Przyzwyczajenie, jak Ty byś w jakieś robocie zarabiał kokosy przez wiele lat to też by przyszedł moment znudzenia.

konto usunięte

1

@kkbarca pilkarze daja nam rozrywkę i za to dostaja kase. Politucu nas okradaja i robia z nas idiotow kazda kolejna ustawa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?