- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1347 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
74
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1347 Culés
5
Wystawianie ocen za ten mecz z Bayernem to ciężki kawałek chleba...
2
@ViscaBarca123 Wcale nie. Każdemu najniższą ocenę.
1
@ViscaBarca123 Jak ciężki, wszystkim 0. Niektórym można by było nawet minusową.
0
@ViscaBarca123 co jest ciężkiego w stawianiu cyfr 1? :)
0
@ViscaBarca123 Najlepiej dać 1 każdemu, po takim meczu nie da się kogokolwiek usprawiedliwić.
0
@ViscaBarca123 wszyscy po 1. Nie ma się nad czym zastanawiać.
0
@Drozdu7 W większości przypadków zastanawiać się nie będę, ale w niektórych przypadkach ciężko wystawić po prostu 1.
0
@ViscaBarca123 Żeby zróżnicować oceny można na ten mecz np dać skalę od 1 do 2 np co 0.2 oceny :D Żeby była różnorodność. No jak ktoś ma dobre serduszko to 1-3 i co 0.3
0
@ViscaBarca123 Daj 1, szkoda strzępić języka.
0
@ViscaBarca123 nigdy łatwiejszy nie był na moje.
0
@Gregsky10 Ansu na pewno nie zasłużył na jedynkę. Czy Lenglet zasłużył na 1, albo Alba? Tutaj w sumie mam wątpliwości. Przy reszcie raczej się nie będę zastanawiał.
0
@ViscaBarca123 Co ciekawe na whoscored Lenglet miał u nas w drużynie najgorszą ocenę. Nie wiem co oni tam ćpają. Nie to żeby zagrał dobrze ale come on
2
@ViscaBarca123
Na 1 nie wszyscy zasłużyli, było kilku zawodników którzy zagrali powyżej, wynik wskazuje jedno ale chociazby Suarez zagrał jak w wieli spotkaniach, walczy, wychodzi do podań, jedna dobra okazja zmarnowana, druga akcja świetne przejście i bramka. Alba dwie piłki - pierwsza dobra wrzutka na Suareza i przecina Alaba czym robi samobója, druga piłka już bezposrednia asysta. Nie wszyscy zagrali na 1, alba między 80-90 minutą kilka odbiorów i walczył do końca chociaż moglby już nie pyskować.
0
@pax Dokładnie o tym piszę. Ale oczywiście każdy domaga się jedynki dla wszystkich zawodników.
0
@ViscaBarca123 za taki występ u mnie po prostu nie mogło by być innej oceny. Nawet jeśli ktoś miał jedną czy drugą dobrą akcje. Za taki blamaż nawet nie rozbierał bym gry poszczególnych graczy na czynniki pierwsze. Aha może jeden faktycznie zasłużył na 0 bo 1 to zdecydowanie za wysoka ocena. Bo jednak od na przykład kapitana oczekujesz nie tylko dobrej gry ale czegoś więcej. Wiec dochodzi dodatkowy stopień na skali z jednej i z drugiej strony.