- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1792 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1792 Culés
0
Kogo byście z tej drużyny zostawili pomimo czystki? Ciekawy jestem waszych typów. Ja bym zostawił Messiego Ter Stegena Albe De Jonga Lengleta Griezmanna i chyba tyle edit oczywiście i młode wilki jak Fati
3
@sokot Griezmanna, ale po co? :D
8
@sokot Albe? Chłop pewnie w trzeciej minucie znowu już miał łzy w oczach i balast w majtach
0
@D10SLEO bo to pierwszy sezon i ogarnięty trener wyciągnąłby z niego 50% więcej
1
@sokot Messi, Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Puig, Griezmann, Fati, Trincao, Todibo, Araujo, Semedo, Wague, Fernandes, Pedri
0
@sokot
Messi, Lenglet, De Jong, Ter Stegen + młodzi.
0
@sokot Messi,Griezmanna ale nie na skrzydle,a na pozycji Leo żeby się rotowali,wiadomo Stegen Lenglet De Jong na reszte mam wywalone nie licząc młodych
0
@sokot ja drużynę bym robił na bazie Rugi Fati Ter stegen Lenglet De jong reszta do wyj.....
0
@sokot Ja bym zostawił Ter Stegena, Messiego, Griezmanna, Dembele (bo za niego i tak nic nie dostanieny, wiec nic do stracenia nie ma), Cou, De Jong, Lenglet i postawić w końcu na młodych typu Puig, Pedri itp. Niestety większość jest do wywalenia. Szkoda tylko, że pewnie to się nie stanie...
0
@sokot Ter Stegena, Roberto, Lengleta, De Jonga, Griezmanna, no i młodych.
0
@Striker Alba pomimo jego charakteru jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i doskonale rozumie się z Messim
0
@sokot Nie, nie jest XD I super sie rozumie z Messim, że 10 razy w meczu woli podać do niego otoczonego pięcioma piłkarzami, niż innemu na czystej pozycji. Dziękuje za takie porozumienie.
0
@Striker ja mam inne zdanie ale spoko szanuje twoje. Pozdrawiam