- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2141 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
20
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
4
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2141 Culés
0
Dembele w pierwszym składzie musi GRAĆ, Antek poza graniem do tyłu nic nie pokaże.
13
@mikiiki no tak, pół roku kontuzji i od razu w pierwszym na Bayern. To nawet w managerze nie ma prawa bytu kolego.
0
@mikiiki Niech pogra, ale nie w Barcelonie.
2
@mikiiki Gość który nie powąchał poważniej boiska od listopada 2019 ma być w pierwszym składzie? Czy niektórzy z was to się z gównem na rozumy nie pozamienialiście xD?
0
@mikiiki chłopie on nie grał 6 miesięcy. Jak zagra 5min to będzie dobrze. Griezmann grać musi bo to będzie mecz walki. Griezmann i Vidal. Ktoś musi robić kilometry i nie odpuszczać. Przecież Messi i Suarez nie będą walczyć w obronie
3
@mikiiki Dembele na końcówkę, ale dałbym szansę Fatiemu, lub Puigowi kosztem Griezmanna.
.
0
@mikiiki Miki_messi2001 to Ty?
0
@JimMorrisonFCB nie, ale co jakiś czas mnie ktoś o to pyta, a tak z ciekawości kto to był, tzn czym zabłysnął?