La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

konto usunięte

1

Wszyscy tak się jarają tym Xavim, jakby to był gwarant jakiegoś sukcesu. Prawda jest taka, że z obecnymi zawodnikami żaden trener cudów nie zdziała. Bez napastnika, bez skrzydeł (może dembele w końcu zacznie grać) i z drewniana pomocą (Busi, Rakitic, Vidal, Roberto). Mimo iż Setien prezentuje się dosyć słabo to jednak nie ma wielu możliwości.

0

@VenoM Ja się nie jaram. ba nawet więc, bliżej mi do zdania że się nie sprawdzi jako trener u nas.

3

@VenoM Wiesz czym się jaram najbardziej? że to ostatni rok Bartomeu, trzymam na tę okazję zimnego szampana w lodówce. Później chcę zobaczyć tutaj Xaviego, który w połączeniu z nowym zarządem stopniowo przywraca tożsamość tej drużynie, czy się uda? nie wiem, ale żaden trener nie jest gwarantem, żeby się przekonać to najpierw trzeba mu dać szansę, hurra optymizm nie jest tutaj wskazany, jednak trzeba patrzeć pozytywnie.

1

@VenoM Roberto i Busi drewniani? Boże... Co za brednie wy tu czasami wypisujecie to głowa mała.

konto usunięte

0

@cat_r37 to są ci eksperci z la rambli :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?