La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

0

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-10/usa-niepokojace-statystyki-wsrod-dzieci-blisko-100-tys-zakazen-koronawirusem-w-2-tygodnie/
Dlatego nie powinni otwierać szkół, bo jak jeszcze 25-30 dzieci będzie się spotykać w klasie (bez maseczki) może być naprawdę źle

6

@MesQueUnClub96 Kolejny histeryczny i zupełnie bezsensowny tekst. To dzieci mają wrócić do szkół za kilka lat albo lepszy pomysł zamknijmy szkołę na amen do końca epidemii.

konto usunięte

3

@MesQueUnClub96 źródło polsatnews, nie wiem jak ludzie w 21. wieku mogą nadal wierzyć mediom.

4

@tobiasson92 myślałem że naród przejrzał już na oczy ale widzę że majty dalej pełne

konto usunięte

0

@tobiasson92 nie nie mówię, że mają nigdy nie wrócić, w Polsce nie jest tak źle żeby mieli od razu zamknąć szkoły, ale mówię o krajach gdzie jest dużo zakażeń jak i więcej ludzi jak USA, Indie.

2

@MesQueUnClub96 a kto ma zostać z dziećmi jak rodzic w pracy?

1

@MesQueUnClub96 I takie np. USA czy Brazylia idą metodą Szwecji i jakoś nie ma dramatu.

konto usunięte

0

@klaudiusz_blau wiesz, ja nie jestem aż taki sceptyczny otwieraniu szkół, więc mogli by otworzyć, ale zawsze jest jakieś ryzyko

konto usunięte

0

@tobiasson92 no to jak stwierdzą że mogą otworzyć to niech otwierają, ale żeby nie było sytuacji że po dwóch tygodniach znowu zamknięte

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?