La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

12

Dejcie mnie ten piździernik lub listopad, bo nie wyczymie z tymi upałami

konto usunięte

3

@macio_944 a ja myślałem, że napiszesz Cyb..... :)

a ty mi t o upałach.

5

@SHIBA a mógłbym napisać jeszcze o cyberpunku, ale byłoby już to...
masz hajto przejechał babe na pasach

konto usunięte

4

@macio_944 doceniam info(dzięki za oznaczenia)
wiara wróciła.

konto usunięte

0

@macio_944 wbijaj do mnie, nie będziesz narzekał na upały:)

0

@SHIBA Cyberpunk 2021 lekko, ja tam nie wierzę już na słowo Redom xd

1

@SHIBA Chętnie, dzięki za zaproszenie :D Suwałki? :P Czy gdzie?

2

@PatrychoO Jestem w stanie to przełknąć o ile gierka będzie wyczes fajna, ale mimo wszystko wątpię. Mocno z marketingiem poszli do przodu, więc chyba ten 19 listopada jest już realny.

1

@SHIBA Panowie, jak już nad polskim morzem jest 30 stopni to wiec że coś się dzieje... Poprzedni weekend byłem nad Solina, 33-35 stopni, tutaj ok 30 ale odczuwalna dużo wyższa... Dobrze że morze zimne jak cholender to się można schłodzić, bo Solina to jak herbata.

konto usunięte

1

@macio_944 heerhugowaard:)

0

@SHIBA Widzę 22 stopnie, idealnie :)
Jak się żyje w Holandii? Może jeszcze w tym roku odwiedzę ten kraj z moją lubą. Wakacje mam mocno zarobione i nigdzie nie pojadę, ale chce sobie to odbić pod koniec roku i właśnie Holandia/Amsterdam są jednymi z opcji :)

0

@macio_944 W Suwałkach tez ciepło, nie ma lekko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?