- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Sysia11
3
Póki co to Suarez bez kolan prezentuje się dużo lepiej od Lewego. Ciekawe czy Robcio wdroży... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
0
Byl ktoś z was z hiszpani w dobie epidemi? Jak tam wygląda sytuacja?
1
@paweldunajecfcb Sędzia z mojej okolicy wybrał się tam na wakacje, po powrocie normalnie prowadził rozprawy, dziś 20 nowych przypadków w tej miejscowości.
3
@paweldunajecfcb Znajomy był na Majorce. Wszędzie pustki. Na 10 pubów 2 otwarte.
2
@paweldunajecfcb Byłem, podobnie jak w Polsce, tylko dużo bardziej pilnują maseczek/dezynfekcji w sklepach czy w restauracjach. Ale to to spokojnie.
0
@ro3ak kurka to żałuje że rok temu byłem a nie w tym xD
0
@paweldunajecfcb Wróciłem 2,5 tygodnia temu z Majorki. Pełen luz. Jedynie w hotelu (chodząc po stołówce) trzeba mieć maseczkę i tyle. Warto polecieć, zwłaszcza, ze teraz jest dużo mniej turystów.
0
@LuisSalvano Otóż to, nawet na Barceloneta beach nie ma turystów :)