La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

3

Mats
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
Vidal-Busi-Franek-Roberto
Messi-Suarez
Tak to widzę na Bayern obecnie

0

@10SzymonBarca10 Nie głupi pomysł.

0

@10SzymonBarca10 Za Vidala Fati. Chilijczyk najlepiej gra wtedy gdy wchodzi z ławki, a nam przyda się w tym meczu wiatr na skrzydle.

konto usunięte

0

@Wossi61FCB Niestety Fati jak już w drugiej połowie, bo coś czuje ze będziemy musieli się zamurować a Fati do tego się nie nadaje

0

@10SzymonBarca10 No właśnie jeśli będziemy musieli się zamurować to w drugiej połowie. Póki co pierwsze połowy gramy dobre albo bardzo dobre, a w drugich opadamy z sił. Więc w pierwszej trzeba wyjść z ofensywnym nastawieniem (Fati), a w drugiej kiedy będzie nam już brakowało sił wpuścić wojownika Vidala.

0

@Wossi61FCB Fati na pewno nie od początku, jak już to na drugą połowę, bardziej go widziałem na mecz z Napoli no ale cóż starzec tak zadecydował i go nie ujrzeliśmy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?